رولند امریش کیست؟

رولند امریش

رولند امریش کیست ؟ ( Roland Emmerich )

حتما همه شما عزیران بار ها نام این کارگران را شنیده و فیلم های او را دیده اید.
این کارگردان که آلمانی میباشد و متولد ۱۹۵۵ یهودالاصل و صهیونیست بوده و با افتخار در سایت خصوصی خود اعلام کرده که همجنس گرا میباشد و به این موضوع افتخار هم میکند!

اما در سال ۱۹۹۶ این کارگردان منحرف فیلم روز استقلال را ساخته و در ان فیلم یک سفینه ناشناخته را نشان میدهد که به امریکا حمله کرده و برج ها و اسمان خراش های امریکا را مورد حمله و ویرانی قرار داده و به نوعی ذهن مردم امریکا را اماده ۵ سال بعد کرده است.

نکته جالب این فیلم در این هست که پایان فیلم یک یهودی صهیونیست منجی مردم دنیا شده و با نابودی خود جان میلیارد ها انسان را نجات داده و شما ۵ سال بعد شاهد بودید که دقیقا اتفاقی شبیه همین افتاده و به برج های دوقلو نیویورک حمله میشود.

اما این کارگردان این بار نیز کاملا اتفاقی یک فیلم ساخته به نام ۲۰۱۲ و در این فیلم به نابودی جهان بوسیله یک زمین لرزه شده اشاره کرده و به نوعی در حال اماده کردن ذهن شما بودند…

بسیاری از محققین معتقند که با یک زمین لرزه ساختگی و کنترل شده در شهر اورشلیم میتوانند مسجد الاقصی را تخریب کنند و به ارزوی ساخت معبد کذایی سلیمان برسند.

تخریب مسجد الاقصی که در روایات اسلامی از جمله اخرین نشانه های ظهور میباشد بزودی اتفاق می افتد و ماسونها با توجه به علم و دانش گسترده خود به راحتی قادر به ایجاد چنین زمین لرزه کنترل شده خواهند بود و مقدسترین مسجد دنیا را ویران خواهد کرد…


نوشتن دیدگاه

شما می توانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید ، برای اینکار از وب سایت گراواتار کمک بگیرید.

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سلاح من ، قلم من ، منتظر12 محفوظ است.
بهینه سازی قالب : میلاد